LAPTOP ÖNERİ KASIM 2017

'Sistem Tavsiyeleri' forumunda zcnykn tarafından 1 Aralık 2017 tarihinde açılan konu

1. zcnykn Yeni Üye

• Üye
    Alınan Beğeniler:
    0
    sizin önerileriniz doğrultusunda amazondan alışveriş yapmaya karar verdim.beğendiğim hatta yurt içinde benzerini göremediğim bir msi modeli buldum kablosuz fare ile birlikte gümrük vergileri dahil 1103 dolara geliyor.tabi sizde bir kaç model önerebilirseniz sevinirim.anlamadığım şeylerden biri de ücretsiz kargo yazmasına rağmen yinede 20 30 dolar kargo ücreti görünüyor sebebi nedir?
    https://www.amazon.com/gp/product/B074VLX5XV/ref=ox_sc_act_title_2?smid=ATVPDKIKX0DER&th=1
    bunu da takip listeme aldım
    https://www.amazon.com/Acer-Predato...100000,p_n_intended_use_browse-bin:9647497011

Son düzenleme: 1 Aralık 2017
  2. efebozkurt Yeni Üye

• Üye
    Alınan Beğeniler:
    0
    Öncelikle forumdaki bütün arkadaşlara ve site yöneticilerine merhabalar. İnternet üzerinden bilgisayarlar hakkında araştırma yaparken sitede bulunan bir yazıya denk geldim ve hayatımda ilk defa böylesi bir siteye üye olma ihtiyacı hissettim. Beni üye olmaya iten başlıca düşünce bu sitede cevabını aradığım soruların karşılığını bulabileceğim düşüncesi olmuştur. Lafı uzatmadan sorularıma gelmek istiyorum. Yaklaşık 2 aydır yeni bir bilgisayar almak niyetindeyim ve bu konuda kafam oldukça karışık. Hatta öyle karışık ki hangi özelliklerin önemli olup olmadığını bile ayırt edemez oldum. Bu durumumun piyasada ki bilgisayar çeşitliliğindeki kirlilikten kaynaklandığını düşünmekteyim. Lafı uzatmayacak olursam 4500 tl ile 5500 tl arasında bir bütçem var ve oyun anlamında en yüksek performansı alabileceğim, aynı zamanda Yüksek lisansımda tez yazmama yardımcı da olabilecek yani spss gibi programları kasmayacak bilgisayar arayışındayım. Lenovo legion y520 ilk etapta dikkatimi çekti fakat nokta atışı olarak bana önerileriniz olursa çok mutlu olur bununla beraber bu konuda ki karmaşıklığımı gidermiş olursunuz. Şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

3. Skrillex Administrator

• Admin Kardeş
    Alınan Beğeniler:
    3
    Merhaba, düşünceleriniz için teşekkür eder, sizi aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Laptop için kesin gözle mi bakıyorsunuz? En yüksek performansı masaüstü sistemde alırsınız çünkü.

Bu Sayfayı Paylaş