Editör & Moderatör Başvuruları Açıldı.

'Duyurular' forumunda KaN. tarafından 1 Eylül 2016 tarihinde açılan konu

 1. KaN. Administrator

  • Admin Kardeş
  Katılım:
  13 Temmuz 2016
  Mesaj:
  159
  Alınan Beğeniler:
  4
  [​IMG]

  Hey sen, evet sen. TeknoForza ekibinin içerisinde yer almak istermisin ? belki de ilk editörlük deneyimini yaşıyabilirsin.

  Merhaba arkadaşlar, şuanda sitemiz yeni olduğu için canla başla, sizler için yeni özgün içerikler üretiyoruz, bir bakımada TeknoForza ailemizin dahada büyümesini çok isteriz.

  Yeni arkadaşlara tanışmak, ekibimizde yer almasını çok isteriz, bunun haricinde bazı koyduğumuz şartları yerine getirmeniz gerekiyor ardından Facebook Adresimizden bize ulaşabilir mesaj atabilirsiniz.

  Ekibimize katılacak olan arkadaşlar Editör, veya Moderatör, olarak katılabilirler Moderatör forum ile ilgilenebilir Editör ise site üzerinde özgün içerikler yazıp paylaşabilir. İlerliyen dönemde yükselmesinide unutmaması gerekir gösterdiği performanstan ve siteye olan ilgisinden dolayı yükselebilir.

  Şartlarımız tam olarak şöyle.

  1 – Siteye günde 2-4 saat vakit ayırabilmeli.

  2 – Özgün içerikler yazmalı ve tamamiyle alıntı yazılar yapmamalıdır.

  3 – Ekibe uyum sağlamalıdır gerektiğinde önemli konular hakkında ekip olarak konuşmalar yapılabilir bunlara vakit ayırmalıdır.

  4 – Siteye veya foruma özgün ve güncel içerikler kazandırmalı.

  Sizlerden istediğimiz tam olarak budur eğer kendinize güveniyorsanız başvurabilirsiniz başvurularınız değerlendirilip size geri dönüş yapılacaktır.

   
  #1

Bu Sayfayı Paylaş